درباره ما

تاریخچه


شرکت پالایش پترولیوم خاورمیانه در سال۱٣٩٣ و با هدف تولید انواع تینر و هیدروکربن ها در شهرک صنعتی جنت آباد ایوانکی تاسیس و پس از اخذ مجوزات لازم از سازمان های زیربط ، فاز اول خود را با استفاده از تجربیات و بهره مندی از کارشناسان با تجربه صنعت نفت و با هدف تولید محصول باکیفیت که قابل عرضه در بازارهای جهانی باشد،به بهره برداری رسانیده و اقدام به صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه همچون افغانستان،عراق،ارمنستان،پاکستان و آسیای میانه نموده است.


مدیران و سهامداران شرکت از مدیران اسبق وزارت صنعت،معدن و تجارت بوده که از سال ۱٣٥٨ در زمینه صنعت کشور عزیزمان فعالیت نموده اند. دیگر واحد های تولیدی مدیران شرکت در بخش تهیه و تولید انواع روغن موتور ،روغن دنده و انواع گریس و صنایع مربوطه در شهرک صنعتی کاوه واقع در شهر ساوه مشغول به کار بوده و دارای پروانه بهره برداری میباشد.


شایان ذکر است مدیران شرکت از سال ۱٣٨٥ علاوه بر فعالیت در زمینه صنعت،در بخش بازرگانی ،صادرات و واردات و ترانزیت انواع سوخت ها و مشتقات نفتی با کشورهای همسایه مانند عراق،افغانستان،ارمنستان،پاکستان و کشورهای آسیای میانه در تعاملات تجاری بوده و آمادگی خود را درخصوص تامین و تولید انواع فرآورده های نفت،گاز و پتروشیمی با تضمین محصولات با کیفیت مطلوب و مطابق با استاندارد های جهانی و قیمت رقابتی، همراه با تنوع محصولات اعلام می نماید.
حضور شما را دروب سایت شرکت پالایش پترولیوم خاورمیانه ارج می نهیم و بی صبرانه منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.